10 sierpnia 2013

It's a beautiful day, so I think we should go outside.

Poznań, poza byciem "miastem doznań", jest też niewątpliwie miastem tramwai. Podczas miesięcznego odwyku od autobusu i ODBICIU wielu biletów pozazdrościłam mieszkańcom szybkiej komunikacji miejskiej i za każdym razem z ironicznym uśmiechem słuchałam narzekań typu "kolejny tramwaj będzie dopiero za 5 minut". Ykhm. Zapraszam w takim razie na Śląsk (a już na pewno do Rudy.. ) na kurs cierpliwości.


Panowie na przystanku konsumowali książki z miejskiego regału książkowego.. jak wskazywał otaczający ich zapach - była to przerwa w konsumpcji alkoholu. Ale dobrze - niech czytajO!


Witryna wydawnictwa Znak.


Egzamin z czytania ze zrozumieniem.


Fragmenty Starego Browaru.

 
A na koniec poznańska Arena.

3 komentarze:

 1. Peruki! Same konserwatywne fryzury, ale makijaże bardzo, hmm, barwne. Ta głowa z żółtymi policzkami przypomina mi wizytę w gliwickiej drogerii. Poszłam po delikatny róż, a pani powiedziała mi, że jest on już niemodny (ha?) i próbowała wcisnąć ciemnopomarańczowy (żeby przygotować twarz wystarczy kilkanaście wizyt na solarium).
  Wstyd, ale nie byłam jeszcze w Poznaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może to były peruki dla transwestytów, a nie znalazłam tej informacji na oknie wystawowym? Rozumiem,że posłuchałaś rad "drogeryjnej stylistki" i już niedługo zobaczymy Twą twarz na blogu w nowej odsłonie? :D (śmieję się na samą myśl!)
   To też była moja pierwsza wizyta.. Wole nie myśleć w ilu ja miastach jeszcze nie byłam :)

   Usuń
 2. Świetna ta witryna w księgarni :)

  OdpowiedzUsuń